Imprezy okolicznościowe

Hotel Arkadia już od ponad 20 lat organizuje wspaniałe przyjęcia z przepysznymi daniami kuchni staropolskiej i międzynarodowej. Jesteśmy hotelem rodzinnym i każde przyjęcie, niezależnie czy jest to obiad, jubileusz lub wesele, jest od samego początku nadzorowane przez managera z którym omawialiście Państwo szczegóły uroczystości.

Osobiście wybieramy najlepsze produkty, począwszy od najświeższych warzyw, poprzez pachnące owoce,  kończąc na starannie selekcjonowanym mięsie, które później znajdą się na Państwa stole. Nasze wyroby własne są znane i doceniane przez naszych Gości, wszystkie mięsa pieczone, pasztety, smalce, pierogi itp. są robione na miejscu z naturalnych produktów, każde mięso przeznaczone do pieczenia jest długo marynowane w ziołach i przyprawach, aby uzyskać jak najlepsze walory smakowe. Szef kuchni razem z nami pilnuje, aby potrawy wychodzące z naszej kuchni były przepyszne oraz pięknie podane.

Troszczymy się również o wizualną oprawę przyjęcia i każdemu klientowi proponujemy dekoracje sali gratis, w skład której wchodzą pokrowce na krzesła, żywe kwiaty, dekoracja stołów bocznymi skirtingami, draperie, dekoracje balonowe,  elementy dekoracyjne weselne czy komunijne.

Przy przyjęciach weselnych oferujemy bardzo atrakcyjne ceny pokoi dla Gości weselnych oraz Apartament dla Nowożeńców gratis. W cenie wesele są wszelkie tradycje weselne w tym powitanie chlebem i solą oraz toast winem musującym na powitanie.

Nasze przyjęcia

  • Wesela
  • Komunie
  • Jubileusze
  • Chrzciny
  • Studniówki
  • Urodziny
  • Imprezy firmowe

to nie tylko znakomita zabawa w klimatyzowanym, eleganckim wnętrzu, ale również uczta dla podniebienia za bardzo korzystną cenę, skrojoną na Państwa miarę.

Prosimy o kontakt z naszym managerem –mailowy imprezy@hotelarkadia.pl lub telefoniczny (22)678 4854.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Przykładowe menu na przyjęcia

 

Przykładowe menu na komunię 2019


Zobacz całą galerię zdjęć

Oferta specjalna

Nowy komfortowy Hotel Arkadia Royal Warszawa

Zdjęcia